Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zależy Ci na jak najszybszym wejściu w świat pracy w IT? Obawiasz się jednak wysokich kosztów, które mogą stanąć na Twojej? Nie martw się! Przygotowaliśmy kilka możliwości finansowania Twojego kursu programowania. Dzięki korzystnym rozwiązaniom, jakie proponujemy nauka u nas jest dostępna dla każdego.

Przygotowaliśmy nowy, wygodny sposób internetowej płatności ratalnej za kursy Learn2Code.Już teraz zapisz się na kurs i uzyskaj jego finansowanie bez wychodzenia z domu! Z tej okazji wszystkie kursy z możliwością płatności online dostępne już od 145zł/miesięcznie.

Korzystna oferta cenowa na kursy 2021!

Aby zwiększyć dostępność naszych kursów w dobie COVID-19, wszystkie rekrutacje kursy otwarte w pierwszej połowie 2021r. będą wciąż dostępne w promocyjnych cenach. Na przykład kurs Front-end Web Developer Angular & NodeJS we Wrocławiu lub Szczecinie

tylko   7800 zł zamiast 9214 zł.

Na nasze kursy można uzyskać finansowanie z UP oraz skorzystać z płatności ratalnej on-line.

Skorzystaj z wygodnych form finansowania Twojego kursu programowania

Zależy nam, żeby nasze kursy były w zasięgu każdego kandydata. Dlatego oferujemy wygodne formy płatności i rabaty, aby ułatwić Ci start w IT.

 • Wygodny kredyt

  Oferujemy Państwu wygodny kredyt, przy współpracy z Alior Bankiem, gwarantujący stałą, niską miesięczna ratę oraz długi okres kredytowania.
 • Dofinansowania i dotacje

  Nasza firma jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr ewidencyjny 2.02/00028/2020), dlatego nasi kursanci mogą ubiegać się o dofinansowanie lub nawet całkowite pokrycie kosztów kursu programowania w odpowiadającym im Urzędzie Pracy. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie Twojego kursu!
 • Płatność ratalna

  Płatność ratalna w Learn2Code. Umożliwiamy rozbicie kwoty kursy na przystępne raty, których wysokość i harmonogram ustalimy przy podpisywaniu umowy. Możliwa również płatność zaliczkowa.
 • Płatność z góry

  Płatność z góry za cały kurs informatyczny. Przy płatności za cały kurs z góry, oferujemy rabat w wysokości 5 %.
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2018 Learn2Code
X