Zmiany w harmonogramie kursów z powodu COVID-19 w Polsce

Zmiany w harmonogramie zajęć i nowe formy zapisów online. Promocyjne ceny na finansowanie online.

W związku z aktualnym zagrożeniem epidemiologicznym w Polsce, spowodowanym COVID-19 i wynikającymi z tego zagrożenia nowymi obostrzeniami i wytycznymi dla placówek szkoleniowych, wprowadzamy zmiany w harmonogramie realizacji stacjonarnych kursów programowania. Start wszystkich kursów, odbędzie się najwcześniej w drugiej połowie czerwca. Proponowane daty zostaną zaktualizowane na odpowiednich stronach kursów. Zastrzegamy, że proponowany termin jest zależny od rozwoju sytuacji i może ulec zmianie.

Dodatkowo, w odpowiedzi na wiele zapytań, które napłynęły do nas w ostatnim czasie dotyczących sposobu podpisywania umów finansowania kursu, przygotowaliśmy dla was całkowicie nową ofertę finansowania kursów online, bez konieczności wizyty w placówce. Oferta została przygotowana przy współpracy z Alior Bankiem, który świadczy naszym uczestnikom możliwość wygodnej płatności ratalnej za kursy.  Sposób rezerwacji miejsca nie uległ zmianie.

W związku z powyższym, zdecydowaliśmy się zaproponować Wam nową promocyjną cenę na kursy z możliwością finansowania online. Wszystkie kursy w naszej w ofercie są teraz dostępne w cenie 7000 zł. 

ps.

Tak, nowa promocyjna cena dotyczy już zapisanych uczestników kursów 🙂

Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2018 Learn2Code
X