Jesteś zainteresowany naszą ofertą i zależy Ci na jak najszybszym wejściu w świat pracy w IT? Obawiasz się jednak wysokich kosztów, które mogą stanąć na Twojej? Nie martw się! Przygotowaliśmy kilka możliwości finansowania Twojego kursu programowania. Dzięki korzystnym rozwiązaniom, jakie proponujemy nauka u nas jest dostępna dla każdego.

Przygotowaliśmy nowy, wygodny sposób internetowej płatności ratalnej za kursy Learn2Code.Już teraz zapisz się na kurs i uzyskaj jego finansowanie bez wychodzenia z domu! Z tej okazji wszystkie kursy z możliwością płatności online dostępne już od 145zł/miesięcznie.

Promocyjna cena dla kursów z możliwością finansowania online!

Na przykład kurs Front-end Web Developer Angular & NodeJS we Wrocławiu lub Szczecinie

tylko   7000 zł zamiast 9240 zł.

Ostatnia szansa zapisania się na 6 miesięczny, stacjonarny kurs w tak niskiej cenie! Oferta obowiązuje do końca października 2020.

Skorzystaj z wygodnych form finansowania Twojego kursu programowania

Zależy nam, żeby nasze kursy były w zasięgu każdego kandydata. Dlatego oferujemy wygodne formy płatności i rabaty, aby ułatwić Ci start w IT.

 • Raty on-line z Alior Bank

  Oferta została przygotowana przy współpracy z Alior Bankiem, który świadczy naszym uczestnikom możliwość wygodnej płatności ratalnej za kursy.
  Dotyczy tylko kursów z możliwością finansowania online. Wszystkie kursy objęte promocją są dostępne w cenie 7000 zł (już od 145 zł miesięcznie).
 • Double UP!

  Razem zawsze raźniej. Przekonaj znajomego, żeby zapisał się razem z tobą na zajęcia i otrzymajcie w sumie 500 zł rabatu!
 • git init .

  Zniżka dotyczy wszystkich pierwszych edycji realizowanych kursów (osobno dla kursów weekendowych i wieczorowych!). Bądź pierwszy i zaoszczędź nawet do 2000 zł!
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2018 Learn2Code
X